Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chcete děti a jste Češka? Připravte se na to, že budete českou společností trestána celý život

Ach ty ženské, co pořád chtějí??

Jako žena, která se rozhodla mít děti a být s nimi doma déle než je obvyklá mateřská dovolená, jako jsem byla já, cca 15let. Je za odměnu českou společností až do smrti trestaná!
Je to k nevíře, ale je to tak! Nejsem žádná choulostivá květinka, která se zlomí pod slabým větříčkem, naopak často bojuji s nepřízní osudu, nicméně jsem příkladem ženy trestané celý svůj dospělý život za to, že pomáhá reprodukci českého národa! Je to ošklivé pojmenování, samozřejmě jsem si děti přála. Nicméně skutečně mít v Čechách děti, dokonce si adoptovat rómské dítě, to je pro ženu jako za trest!

Nejdříve když děti byly malé, nebylo vůbec možné sehnat si nějakou práci na pul úvazku, protože máte malé děti a ty jsou přece nemocné?

Pak když konečně odrostou jsou všechny 4 ve škole, vám vlak už dávno ujel! Nevěnovala jste se zvyšování kvalifikace, neumíte jazyky, máte zase smůlu. V lepším případě, pokud jste podnikaví a dobrodružného ducha, se trochu uživíte na živnostenský list, nejlépe jako prodejce kdejakého zboží nebo pojištění. Je to práce na provizi, kterou vám kolikrát ani finanční ústav neproplatí a nikde se nedovoláte!

Život pokračuje dál, děti odrostly, ale i vy jste odrostla, blíží se vám padesátka a pro změnu jste již pro pracovní trh stará! To nemluvím o tom když jako bonus máte třeba vážnou, nevyléčitelnou chorobu, jako já, mám dokonce dvě! Ale nejsou zas tak vážné abyste dostala třeba invalidní duchod, i když třeba  ráno nemůžete vstát z postele!

A život pokračuje dál. Nedej bože abyste jednoho dne měla dost svého příživnického manžela  aj eho ponižování a rozhodla se dát rozvédst! Stačí aby on se spolčil proti vám se sociálkou a máte rázem vy i Vaše děti peklo na zemi!
Stáváte se bezmocnou figurkou v rukou těchto úředníků, bez možnosti se někde odvolat!

Ano, ani žádný nový vztah nemůžete navázat, protože máte zase ty děti, je jich moc, co kdybyste pro ně hledala jen živitele? Vy přece nemůžete milovat nějakého muže pro něj samotného, vy přece hledáte hlavně nového tatínka a živitele?!

Piši těchto pár řádků jako varování pro české ženy, které si přejí dítě, aby věděly, že se jim může narozením dítěte, hlavně více dětí, snadno stát, to, co mně! Můžete být trestané po celý život!!!

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 24826
Měsíc: 278
Den: 9